Kreslený obrázek z Nesladkáře farma ovce, krávy, psa, králíka a slepice. Obrázek ke článku, proč farma?

Proč farma?

Proč je tématem Nesladkáře farma?

I vás zajímá, proč je tématem farma a ne Vánoce?

O Adventu a vánocích si děti povídají ve školce i škole, zpívají se koledy, kolem nás je záplava vánočních ozdob a světýlek.

Mám vánoční čas moc ráda, ale stejně tak mám ráda rozšiřování obzorů a dozvídání se nových věcí. Zároveň mám v oblibě domácí zvířata a téma statku, stejně jako většina dětí.

Proto jsem zvolila jako motiv farmu, hospodářská zvířata a život s nimi. V Nesladkáři se toto téma kloubí s Vánocemi. Děti například získají nové informace o životě na farmě. 

I já jsem se při tvoření tohoto Nesladkáře hodně věcí dozvěděla. Víte třeba, jaký je rozdíl mezi ovčáckým a pasteveckým psem? Nebo znáte kaprokachní systém?

Jestli se vám tato netradiční kombinace líbí, těšte se na další Nesladkář. Pokud máte nápad na téma, napište mi. Když mě motiv nadchne a připravím ho, budu pro vás mít jeden výtisk zdarma.

Pokud byste chtěli pouze vánoční adventní kalendář, nezoufejte. Na Vánoce 2020 jeden takový připravím (již nyní v předprodeji). Dítě bude mít k dotvoření vánoční stromeček, který každý den doplní vánoční ozdobou. V tomto Nesladkáři bude opět tvoření, úkoly i čtení. Sledujte náš facebookový profil, ať vám neuteče žádná novinka.


Chcete rozhodnout o tématu Nesladkáře na příští rok? Vyplňte dotazník (5 otázek) a získáte slevu 15 % na tento Nesladkář. Dotazník najdete na tomto odkazu.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si další články, přejděte na hlavní stranu nebo si prohlédněte  fotky a videa Nesladkáře.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *