Kreslený obrázek z Nesladkáře farma ovce, krávy, psa, králíka a slepice. Obrázek ke článku, proč farma?

Proč farma?

Proč je tématem Nesladkáře farma?

I vás zajímá, proč je tématem farma a ne Vánoce?

O Adventu je vánoční téma všude, děti si o něm povídají ve školce, zpívají se koledy, kolem nás je záplava vánočních ozdob a světýlek.

Mám vánoční čas moc ráda, ale stejně tak mám ráda rozšiřování obzorů, dozvídání se nových věcí. A zároveň mám ráda domácí zvířata a téma statku. Toto téma je blízké i malým dětem.

Proto jsem zvolila jako motiv farmu, hospodářská zvířata a život s nimi. V Nesladkáři se toto téma kloubí s Vánocemi. Děti poznají nové věci o životě na farmě. 

I já jsem se při tvoření tohoto Nesladkáře hodně věcí dozvěděla. Víte třeba, jaký je rozdíl mezi ovčáckým a pasteveckým psem? Nebo znáte kaprokachní systém?

Jestli se vám tato netradiční kombinace líbí, těšte se na další Nesladkář. Připravím zase nějaké poznávání v kombinaci s Vánoci. Pokud máte nápad na téma, napište mi

Když mě motiv nadchne a připravím ho, budu pro Vás mít jeden výtisk zdarma.

Pokud byste stejně chtěli jen vánoční adventní kalendář, nezoufejte. Na Vánoce 2020 jeden takový připravím. Dítě bude mít k dotvoření vánoční stromeček, který každý den doplní vánoční ozdobou. V tomto Nesladkáři opět bude tvoření, úkol i čtení. Takže sledujte náš e-shop nebo nás sledujte na facebooku, ať o tomto novém Nesladkáři hned víte.


Chcete rozhodnout o tématu Nesladkáře na příští rok? Vyplňte dotazník (5 otázek) a získáte slevu 15 procent na nesladkář na příští rok. Dotazník najdete v odkazu zde.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si další články, přejděte na hlavní stranu nebo si prohlédněte další fotky a videa Nesladkáře.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *